Tu jesteś: Strona główna - Archwium aktualności - Wyniki XIII Regat o Puchar Komendanta
Ośrodek w Binowie
Kursy żeglarskie i motorowodne
Newsletter
Podaj adres e-mail:
Ankieta
Czy nowe przepisy dotyczące sportu są

Konieczne
Zbędne
Nie mają znaczenia dla rozwoju sportów wodnych
Nie mam zdania
Wspierają Nas
Szczecin
Majster
Soraya
BIG Sport
Fresh Art
kursy żeglarskie, żeglarz, kursy na sternika, sternik, czartery, kursy żeglarksie w Szczecinie, kursy na sternika w Szczecinie, kursy w Szczecinie, czartery jachtów, czartery żaglówek
Prognoza pogody
Ranking Stron Żeglarskich
Wyniki XIII Regat o Puchar Komendanta
dodano: 2008-09-25 12:08
Wyniki I biegu (sobota) po przeliczeniu wg Formuły Wyrównawczej PZŻ 2006:
1. MELA - Artur Hałat
2. SOWA - Piotr Sosnowski
3. MALAJKA - Jerzy Karpiński
4. HALSZKA - Ryszard Zimnicki
5. PANDA II - Stanisław Wawrynowicz
6. HORISONT - Jacek Tomaszyk
7. MARCO POLO - Roman Hryniewicz
8. DOBRAWA - Andrzej Golczewski
9. PESCA - Bogdan Stańkowski
10.BRYZA SPORT - Wojciech Denderski
11.BEZ - Przemysław Dziarnowski
12.HALS TEAM - Tomasz Utrzaścik
13.SEEDY - Radosław Okiński
14.ALMANACH - Piotr Kłusewicz
15.LOCA - Władysław Chmielewski
16.BIEDRONEK II - Rafał Karpiński
17. ŻAGIEWKA - Michał Dubina
18.LUIZ VALENTIN - Sylwia Kaźmierska
19.ECHO 2 - Wacław Kowalewski
19.SKORPENA - Cezary Szymański

Wyniki II biegu (niedzielnego) po przeliczeniu jw.:
1. MALAJKA - Jerzy Karpiński
2. HALSZKA - Ryszard Zimnicki
3. PANDA II - Stanisław Wawrynowicz
4. SOWA - Piotr Sosnowski
5. MARCO POLO - Roman Hryniewicz
6. HALS TEAM - Tomasz Utrzaścik
7. SPEEDY - Radosław Okoński
8. PESCA - Bogdan Stańkowski
9. ECHO 2 - Wacław Kowalewski
10.HORISONT - Jacek Tomaszyk
11.DOBRAWA - Andrzej Golczewski
12.ŻAGIEWKA - Michał Dubina
13.BIEDRONEK II - Rafał Karpiński
14.ALMANACH - Piotr Kłusewicz
15.BEZ - Przemysław Dziarnowski
16.LUIZ VALENTIN - Sylwia Kaźmierska
17.BRYZA SPORT - Wojciech Denderski
18.LOCA - Władysław Chmielewski
19.MELA - Artur Hałat
19. SKORPENA - Cezary Szymański

Wyniki końcowe po przeliczeniu jw.:
1. MALAJKA - Jerzy Karpiński
2. SOWA - Piotr Sosnowski
3. HALSZKA - Ryszrd Zimnicki
4. PANDA II - Stanisław Wawrynowicz
5. MARCO POLO - Ryszard Hryniewicz
6. HORISONT - Jacek Tomaszyk
7. PESCA - Bogdan Stańkowski
8. DOBRAWA - Andrzej Golczewski
9. HALS TEAM - Tomasz Utrzaścik
10.SPEEDY - Radosław Okiński
11.BEZ - Przemysław Dziarnowski
12.BRYZA SPORT - Wojciech Denderski
13.ALMANACH - Piotr Kłusewicz
14.ŻAGIEWKA - Michał Dubina
15.BIEDRONEK II - Rafał Karpiński
16.LUIZ VALENTIN - Sylwia Kaźmierska
17.LOCA - Władysław Chmielewski
17.ECHO 2 - Wacław Kowalewski
18.MELA - Artur Hałat
18.SKORPENA - Cezary Szymański


Gratulujemy. Jednocześnie załączamy prośbę o czytelne wpisywanie danych oraz niemylenie powierzchni ożaglowania z wagą jednostki, itp. Powyższe umożliwi na przyszłość zdecydowanie szybsze podanie wyników końcowych.
Zapraszamy na zakończenie regat 5 października (niedziela) o godzinie 11.45 oraz na XIII Regaty im. Adama Barcza, które rozegrane zostaną 4 października (sobota).