Tu jesteś: Strona główna - Archwium aktualności - Żeglarski Dzień Dziecka
Ośrodek w Binowie
Kursy żeglarskie i motorowodne
Newsletter
Podaj adres e-mail:
Ankieta
Czy nowe przepisy dotyczące sportu są

Konieczne
Zbędne
Nie mają znaczenia dla rozwoju sportów wodnych
Nie mam zdania
Wspierają Nas
Szczecin
Majster
Soraya
BIG Sport
Fresh Art
kursy żeglarskie, żeglarz, kursy na sternika, sternik, czartery, kursy żeglarksie w Szczecinie, kursy na sternika w Szczecinie, kursy w Szczecinie, czartery jachtów, czartery żaglówek
Prognoza pogody
Ranking Stron Żeglarskich
Żeglarski Dzień Dziecka
dodano: 2009-05-31 17:04
Tradycyjnie, jak co roku, w HOMie odbył się Żeglarski Dzień Dziecka. Tym razem współorganizatorem był Hufiec Szczecin Dąbie.
Impreza obfitowała w wiele atrakcji, z których pływanie pod żaglami i motorówką oraz jazda na motorze i quadzie cieszyły się największym zainteresowaniem. Prócz tego można było korzystać z wielkiej, dmuchanej zjeżdżalni i "skakalni", strzelać z wiatrówki do celu, odlewać gipsowe figurki, kleić origami, pomalować sobie twarz, zjeść gofra i grochówkę, sprawdzić się przy przeciąganiu liny, czy popływać kajakiem. Żeglarskie karaoke, gra w piłkę i zapoznanie się z działaniem kamery termowizyjnej, to był już deser.
Każdy wygrał w konkursach wiele nagród, pogoda dopisała (ulewa przyszła godzinę po zakończeniu). Odwiedziło nas ponad 600 dzieci.
Impreza mogła się odbyć dzięki wsparciu STRAŻY GRANICZNEJ, URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO, ENEOSA, BAKISTY, SMARTA, COLOR STUDIO, FRESH ARTA, PEDROSA, KLUBU WIRY oraz wielu osób prywatnych i przede wszystkim CZŁONKÓW JK HOM.
Ciekawostką tegorocznego Żeglarskiego Dnia Dziecka było wydanie specjalnie na tę okazję gry planszowej pt. "Popłyń z nami" autorstwa Zenka Orzechowskiego.
Dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie w organizację i przeprowadzenie imprezy. Dzięki Wam kilkaset dzeci mogło sympatycznie spędzić swoje święto.