Tu jesteś: Strona główna - Archwium aktualności - Kursy, szkolenia
Ośrodek w Binowie
Kursy żeglarskie i motorowodne
Newsletter
Podaj adres e-mail:
Ankieta
Czy nowe przepisy dotyczące sportu są

Konieczne
Zbędne
Nie mają znaczenia dla rozwoju sportów wodnych
Nie mam zdania
Wspierają Nas
Szczecin
Majster
Soraya
BIG Sport
Fresh Art
kursy żeglarskie, żeglarz, kursy na sternika, sternik, czartery, kursy żeglarksie w Szczecinie, kursy na sternika w Szczecinie, kursy w Szczecinie, czartery jachtów, czartery żaglówek
Prognoza pogody
Ranking Stron Żeglarskich
Kursy, szkolenia
dodano: 2010-09-13 22:49
W najbliższy weekend zapraszamy na rozpoczynające się szkolenia żeglarskie i motorowodne.
W piątek 17 września, o godzinie 18.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne kursów na stopnie żeglarza i sternika jachtowego. Jest to ostatnia edycja, która zakończy się jeszcze w tym roku. Kursy organizowane są w formie weekendowej, uczestnicy otrzymują niezbędne pomoce dydaktyczne (podręczniki, mapy, liny, itp.). Praktyka na stopień sternika jachtowego prowadzona jest jako weekendowy rejs morski, co umożłiwia zaliczenie jej do, niezbędnego dla sterników jachtowych, stażu morskiego. Żeglarze jachtowi 80 godzin praktyki rozpoczynają od podstaw, co umożłiwia uczestnictwo w kursie wszystkim chętnym, również tym którzy na jachcie jeszcze nie pływali. Duży nacisk podczas szkolenia podstawowego kładziemy na manewry portowe oraz obsługę silnika przyczepnego.

W sobotę, 18 września, o godzinie 10.00, zapraszamy na szkolenie w zakresie licencji holowania obiektów nawodnych. Licencja przydatna jest tym, którzy mają ochotę holować narciarza wodnego, ale także tym, którzy poprzestaną na wszelkich zabawkach pływających (banany). Szkolenie trwa jeden dzień.
W trakcie sobotnich zajęć sternicy motorowodni mogą skorzystać z zajęć uzupełniających na stopień starszego sternika motorowodnego.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w sklepie żeglarskim SMART na ulicy Jana z Kolna 21 (na dole Wałów Chrobrego).
Uwaga!
Dla uczestników szkoleń sklep SMART oferuje rabaty przy zakupie silników oraz łodzi i pontonów !!!


Telefon kontaktowy - 609 546 835 lub 91 30 70 500 (biuro Jacht Klubu HOM)