Tu jesteś: Strona główna - Archwium aktualności - Sezon szkoleniowy
Ośrodek w Binowie
Kursy żeglarskie i motorowodne
Newsletter
Podaj adres e-mail:
Ankieta
Czy nowe przepisy dotyczące sportu są

Konieczne
Zbędne
Nie mają znaczenia dla rozwoju sportów wodnych
Nie mam zdania
Wspierają Nas
Szczecin
Majster
Soraya
BIG Sport
Fresh Art
kursy żeglarskie, żeglarz, kursy na sternika, sternik, czartery, kursy żeglarksie w Szczecinie, kursy na sternika w Szczecinie, kursy w Szczecinie, czartery jachtów, czartery żaglówek
Prognoza pogody
Ranking Stron Żeglarskich
Sezon szkoleniowy
dodano: 2011-02-11 22:57
Sezon szkoleniowy rozpoczynamy w marcu. Co prawda kursy żeglarskie i SRC prowadzone są od jesieni, ale "pełną parą" zaczynamy 5 marca spotkaniem organizacyjnym kursów na stopnie żeglarza i sternika jachtowego. Część teoretyczna odbędzie się w marcu i pierwszej połowie kwietnia, natomiast praktyka to kwiecień i maj. Egzaminy państwowe zaplanowane są na początek maja br.
12 marca zapraszamy na kursy motorowodne na stopnie sternika i starszego sternika. Zajęcia teoretyczne i praktyczne przewidziane są na dwa kolejne weekendy.
12 i 13 marca zapraszamy również na szkolenie z zakresu obsługi elektroniki pokładowej (Navtex, GPS, UKF) przygotowujące do państwowego egzaminu na licencję operatora łączności bliskiego zasięgu SRC.
Więcej na temat szkoleń można przeczytać w zakładce kursy.
Szkolenia w sezonie 2011 organizowane są przez Centralny Ośrodek Żeglarswa w Trzebieży. Na stronie www.coz.com.pl , już pod koniec lutego, można będzie zapoznać się z pełną efertą szkoleń stacjonarnych i dochodzących oraz (nowość!) ze szkoleniami manewrowymi na wszystkie stopnie żeglarskie i motorowodne. Te ostatnie prowadzone będą na jednostkach motorowych - RIBy, jachty motorowe oraz żaglowych - Carter, J 80, J 140, KAPITAN GŁOWACKI.
Zapraszamy !!!