Tu jesteś: Strona główna - Archwium aktualności - Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego
Ośrodek w Binowie
Kursy żeglarskie i motorowodne
Newsletter
Podaj adres e-mail:
Ankieta
Czy nowe przepisy dotyczące sportu są

Konieczne
Zbędne
Nie mają znaczenia dla rozwoju sportów wodnych
Nie mam zdania
Wspierają Nas
Szczecin
Majster
Soraya
BIG Sport
Fresh Art
kursy żeglarskie, żeglarz, kursy na sternika, sternik, czartery, kursy żeglarksie w Szczecinie, kursy na sternika w Szczecinie, kursy w Szczecinie, czartery jachtów, czartery żaglówek
Prognoza pogody
Ranking Stron Żeglarskich
Kierownik Wyszkolenia Żeglarskiego
dodano: 2007-02-26 15:26
Krótka informacja o naszym nowym KWŻcie:
"Pierwsze kroki żeglarskie stawiałem w 1974r. na Zatroce Gdańskiej w Centrum Wychowania Morskiego ZHP w Gdyni. Patent sternika jachtowego 200/CWM uzyskałem w 1977 roku .Wielokrotnie pływałem na jachtach CWM , głównie na "Zawiszy Czarnym" na funkcjach od załoganta po oficera wachtowego. Na przełomie lat 70-tych i 80-tych byłem instruktorem w HOM Kołobrzeg i prowadziłem II Harcerską Drużyne Wodną im. Władyslawa Wagnera w Mrzeżynie Gryfickim. W 1979 roku zostalem mianowany do stopnia harcmistrza.


Na początku lat 80-tych rozpocząłem współpracę z HOM SZCZECIN DĄBIE i wraz z moja drużyną kikakrotnie wygrałem Chorągwiany przegląd drużyn wodnych. W 1983 roku rozpocząłem pracę instruktorską w HOM Szczecin Dąbie. Prowadziłem szkolenia żeglarskie i harcerskie, oraz organizowałem harcerskie rejsy na "DARZE SZCZECINA". Aktywnym członkiem HOM byłem do 1992 roku kiedy to zawiesiłem swoją dzialalność ze względu na obowiązki służbowe. Żeglarstwo uprawiałem nieprzerwanie , pływając głównie po morzu na jachtach i żaglowcach takich jak:" DAR SZCZECINA", "ZAWISZA CZARNY" , "DAR MŁODZIEŻY", "ALEXANDER VON HUMBOLDT", "FRYDERYK CHOPIN", "CZAPLAA", "KARFI" i innych. Po uzyskaniu patentu jachtowego sternika morskiego w 2006 roku , ponownie rozpocząłem pracę instruktorską w HOM SZCZECIN DĄBIE."
Tyle on sam o sobie. Pytania do KWŻ możecie wysyłać na adres wladyslaw.kijowski@hom.home.pl